W dziedzinie termowizji firma Hikmicro znów wyznacza nowe standardy. Seria Falcon to innowacyjne i wszechstronne termowizory obserwacyjne, które pozwalają użytkownikom odkrywać świat termiczny w zupełnie nowy sposób.

Dzięki wymiennemu zasilaniu, najwyższej jakości sensorom termicznym i innowacyjnym ekranom OLED, Falcon staje się narzędziem niezastąpionym w wielu dziedzinach, od obrony po poszukiwanie i ratownictwo. Pozwól nam przyjrzeć się bliżej temu fascynującemu osiągnięciu technologicznemu.

Najważniejsze cechy Falcon:

1. Wymienny zasilanie (ogniwa typu 18650): Termowizory Falcon wyposażone są w akumulatory typu 18650, co oznacza, że ​​użytkownicy mogą swobodnie wymieniać baterie, niezależnie od miejsca i czasu. Dzięki temu możesz zachować niezależność i nie martwić się o rozładowaną baterię w najmniej odpowiednim momencie.

2. Sensor termiczny o niezrównanej czułości: Falcon wyposażony jest w sensor termiczny o czułości na poziomie 20 mK. To oznacza, że jest w stanie wykryć nawet najdrobniejsze zmiany temperatury, co sprawia, że jest idealny do zastosowań, gdzie precyzja jest kluczowa.

3. Ekran OLED, który nie oślepia oczu: Ekran OLED w termowizorach Falcon został specjalnie zaprojektowany, aby nie oślepiać użytkownika ani nie przyciągać niepotrzebnej uwagi. Dzięki temu można go używać nawet w warunkach niskiego oświetlenia, zachowując dyskrecję i komfort.

4. Dwa warianty rozdzielczości sensora: Seria Falcon oferuje dwa warianty rozdzielczości sensora termicznego. Pierwszy z nich to modele FH25 i FH35, które posiadają sensor o rozdzielczości 640×512 pikseli. Drugi wariant, obejmujący modele FQ25, FQ35 i FQ50, wyposażony jest w sensor o rozdzielczości 384×288 pikseli. To pozwala użytkownikom wybrać dokładnie tę rozdzielczość, która najlepiej odpowiada ich potrzebom.

5. Sensory na 12 mikronach: Wszystkie sensory termiczne w termowizorach Falcon pracują na 12 mikronach, co przekłada się na jeszcze lepszą jakość obrazu i wydajność w różnych warunkach atmosferycznych.

Falcon od Hikmicro to seria termowizorów obserwacyjnych, która naprawdę stoi na czele dziedziny termowizji. Dzięki swojej czułości, wydajności i innowacyjnym rozwiązaniom, Falcon staje się niezbędnym narzędziem dla profesjonalistów, entuzjastów i wszystkich tych, którzy chcą zobaczyć świat w zupełnie nowym świetle – świetle termicznym.

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się obronnością, bezpieczeństwem publicznym, poszukiwaniami i ratownictwem czy po prostu chcesz eksplorować fascynujący świat termiczny, seria Falcon od Hikmicro jest gotowa, aby Cię tam poprowadzić