Kiedy przychodzi do polowania, myśliwym zależy na wielu czynnikach, ale jednym z kluczowych jest mobilność i dyskrecja. Im mniejszy sprzęt, tym łatwiej przemieszczać się w terenie, zwłaszcza podczas polowania z podchodu.

W odpowiedzi na te potrzeby, firma Infiray wprowadziła na rynek najmniejszą nasadkę termowizyjną – CTP13. To urządzenie łączy w sobie zaawansowaną technologię termowizyjną z kompaktowym rozmiarem, sprawiając, że jest to niezastąpione narzędzie dla myśliwych.

Kompaktowy Design, Wielka Wydajność

CTP13 to nasadka termowizyjna odprzodowa, która została zaprojektowana z myślą o myśliwych, którzy doceniają znaczenie kompaktowych rozmiarów. Zaledwie 13 milimetrów średnicy obiektywu i 1-krotne powiększenie sprawiają, że jest to jedno z najmniejszych urządzeń termowizyjnych dostępnych na rynku. Ta niewielka nasadka termowizyjna zmieści się bez trudu w kieszeni lub plecaku, nie dodając zbyt dużego obciążenia podczas polowania. 

Jakość Obrazu Bez Kompromisów

Choć CTP13 jest mała pod względem rozmiaru, pod względem jakości obrazu nie ma żadnych kompromisów. Wyposażona w sensor o rozdzielczości 2560×192 pikseli i rozmiarze piksela wynoszącym 12 mikrometrów, ta nasadka termowizyjna zapewnia wyjątkowo ostre i szczegółowe obrazy. Częstotliwość odświeżania wynosząca 25 Hz pozwala na płynne śledzenie ruchomych obiektów, co może być kluczowe podczas polowania.

Doskonała Czułość Termiczna

NETD (Noise Equivalent Temperature Difference) na poziomie mniejszym niż 40 mK oznacza, że CTP13 jest w stanie wykryć nawet subtelne różnice temperatur, co jest niezastąpione podczas polowania nocą. Dzięki tej czułości termicznej myśliwy może wykryć zwierzynę na znacznym dystansie, zanim ta go zauważy.

Duże Pole Widzenia i Wydajny Wyświetlacz

Pomimo swojego kompaktowego rozmiaru, CTP13 oferuje imponujące kątowe pole widzenia wynoszące 13,5×10,1 stopnia. To oznacza, że myśliwy ma szeroki zakres obserwacji, co pozwala na skuteczne śledzenie otoczenia. Dodatkowo, nasadka jest wyposażona w wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1024×768 pikseli, co gwarantuje wyraźny i kontrastowy obraz.

Zasięg Detekcji i Wielozadaniowość

CTP13 ma imponujący zasięg detekcji wynoszący 675 metrów, co pozwala na skuteczne wykrywanie zwierzyny na dużej odległości, zwłaszcza w warunkach nocnych. To urządzenie może być również wykorzystywane w wielu innych sytuacjach, takich jak obserwacja przyrody czy monitorowanie terenu.

Podsumowując, nasadka termowizyjna Infiray CTP13 łączy w sobie kompaktowy design z wydajnością termowizyjną na najwyższym poziomie. To idealne narzędzie dla myśliwych, którzy doceniają mobilność i jakość obrazu. Dzięki CTP13, myśliwcy mają możliwość skutecznego polowania w różnych warunkach, zachowując jednocześnie komfort i dyskrecję.