Polowanie nocą to wyzwanie, które wymaga odpowiedniego wyposażenia, a celownik noktowizyjny Infiray TD50L jest jednym z najlepszych narzędzi, które myśliwi mogą wybrać, aby zwiększyć swoje szanse na sukces. Ten zaawansowany celownik oferuje szereg funkcji, które czynią go niezastąpionym narzędziem podczas polowania nocą.

Dokładność i Jakość Obrazu

Infiray TD50L to celownik noktowizyjny, który zapewnia myśliwym doskonałą jakość obrazu w nocy. Dzięki powiększeniu optycznemu wynoszącemu 4x i cyfrowemu zoomowi 4x, można zbliżyć się do celu i uzyskać wyraźny obraz, który pomaga w identyfikacji zwierzyny.

Tryb Zmierzchowy

Jednym z najważniejszych atutów TD50L jest jego zdolność do pracy w trybie zmierzchowym. Dzięki temu myśliwy może korzystać z tego celownika nawet w warunkach słabego oświetlenia, bez konieczności stosowania dodatkowego iluminatora. To oznacza, że nawet w szczątkowym świetle można precyzyjnie obserwować otoczenie, co może być kluczowe podczas polowania. 

Wysoka Rozdzielczość i Wyświetlacz LCOS

Infiray TD50L jest wyposażony w wyświetlacz o rozdzielczości 1280×960 LCOS, co gwarantuje wyraźny i ostro dostrzegalny obraz. Dzięki temu myśliwy może bacznie śledzić zwierzynę i podejmować trafne decyzje, zwłaszcza w trudnych warunkach nocnych.

Długi Czas Pracy i Łatwe Ładowanie

TD50L posiada wbudowany akumulator oraz możliwość korzystania z wymiennego akumulatora typu 18500. Długi czas pracy na jednym ładowaniu (13 godzin) jest kluczowy, zapewniając ciągłe wsparcie podczas długotrwałego polowania. Ładowanie jest łatwe i wygodne, co sprawia, że celownik jest gotowy do użycia w każdym momencie.

Dostosowanie Do Warunków

Ten celownik noktowizyjny oferuje różnorodność kolorów krzyża i siatek (4/7), co pozwala dostosować go do różnych warunków oświetleniowych. Dzięki temu myśliwy może łatwo dostosować celownik do otoczenia i zwiększyć swoje szanse na sukces.

Pole Widzenia i Sensor CMOS

Infiray TD50L posiada pole widzenia o wymiarach 6.6×4.9, co pomaga w lokalizacji celów i monitorowaniu otoczenia. Sensor CMOS o rozdzielczości 1440×1080 zapewnia wysoką jakość obrazu, niezależnie od warunków.

Funkcja PiP (Picture-in-Picture)

Funkcja PiP jest przydatna podczas polowania, pozwalając myśliwemu jednocześnie obserwować obszar pod dużym powiększeniem i zachowywać kontekst całego widzenia.

Podsumowujac, celownik noktowizyjny Infiray TD50L jest doskonałym wyborem dla myśliwych, którzy poszukują zaawansowanego i niezawodnego narzędzia do polowania nocą. Jego zdolność do pracy w trybie zmierzchowym, doskonała jakość obrazu, długi czas pracy na jednym ładowaniu i wiele innych zalet czynią go jednym z najlepszych celowników noktowizyjnych dostępnych na rynku.

Dzięki TD50L, myśliwcy mogą zwiększyć swoje możliwości i osiągnąć sukces podczas polowania nocą.